Anna Wawro

Psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą NEST. W spotkaniu z drugim człowiekiem cenię szczególnie autentyczność i możliwość spotkania się w rozmowie, a za nieodzowne warunki efektywnej pracy psychologa uważam ciekawość drugiego człowieka i zasłuchanie się w niego.
Moje zainteresowania i doświadczenia zawodowe koncentrują się głównie wokół psychoterapii indywidualnej dorosłych, par i rodzin oraz pomocy terapeutycznej dla kobiet w ciąży.

W Poradni „Między Słowami” zajmuję się wyłącznie współprowadzeniem warsztatów dla par.

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Opolskiego, ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie zawdzięczam pracy w Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Gliwicach, Poradni Zdrowia Psychicznego, Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Katowicach i Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Gliwicach. Obecnie pracuję jako psycholog i psychoterapeuta w Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Katowicach, w którym pełnię również funkcję Kierownika Oddziału oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Katowicach.
Jestem członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W trosce o najlepszy poziom udzielanej przeze mnie pomocy, swój warsztat terapeutyczny wzbogacam w trakcie konferencji z zakresu psychoterapii oraz podczas regularnych superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.