Konsultacja on-line

Jej niebywałym atutem jest swoboda w dostępności szczególnie dla osób które z uwagi na miejsce zamieszkania, stan zdrowia, sytuację życiową czy też bariery językowe mogą mieć utrudniony dostęp do specjalistów pracujących wyłącznie w warunkach gabinetu. Skorzystaj z tej formy kontaktu, jeśli znajdujesz się w sytuacji, w której z różnych przyczyn nie możesz przyjść do gabinetu, a czujesz, że potrzebujesz konsultacji z psychologiem. Po Twojej stronie jest organizacja miejsc gdzie będziesz mógł usiąść spokojnie i w komfortowym dla siebie miejscu skorzystać z konsultacji. Konsultacje z naszymi klientami/pacjentami odbywamy przy pomocy komunikatora Skype podczas wideorozmowy.

Jak wygląda konsultacja on-line?

Dokładamy wszelkich starań aby konsultacja on-line przyniosła jak najwięcej korzyści i była maksymalnie zbliżona do spotkania w gabinecie, dlatego przy pomocy kamerki internetowej i głośnika  jesteśmy w stanie zbudować swój obraz i dźwięk. Wspólnie tworzymy wirtualną przestrzeń, która pozwali  nam rozmawiać komfortowo o trudnościach. W efekcie otrzymujecie w pełni profesjonalną pomoc w dogodnym miejscu i czasie.

JAK SIĘ UMÓWIĆ NA KONSULTACJĘ ON-LINE / ZASADY

Na rozmowę on-line należy umawiać się z kilkudniowym wyprzedzeniem z uwagi na czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty.

 1. Sprawdź, który z psychologów oferuje możliwość konsultacji on-line
 2. Wybierz specjalistę
 3. Zadzwoń, wyślij sms, e-mail by umówić się na wizytę i wybrać dogodny termin. DANE: telefon 508078379 / mail kontakt@miedzyslowami.eu
 4. Konieczne jest podanie danych: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, telefon.
 5. Po wspólnym uzgodnieniu terminu otrzymasz dane do wykonania przelewu. Wykonaj przelew. Warunkiem odbycia konsultacji są środki zaksięgowane na rachunku bankowym na jeden dzień przed odbyciem konsultacji on-line. Tytuł przelewu: On-line, imię nazwisko, data i godzina
 6. Po zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym zostanie wysłane do Ciebie potwierdzenie płatności oraz login psychologa.
 7. Uruchom Skype przed rozmową i o umówionej godzinie zadzwoń do psychologa na Skype
 8. Konsultacja on-line trwa 50 minut bez możliwości wydłużenia
 9. Jeśli nie zadzwonisz w umówionym terminie i nie odwołasz wizyty konsultacja będzie uznana za odbytą, a opłata nie będzie podlegać zwrotowi.

Odwoływanie wizyty/zmiana terminu:

 1. Przysługuje Ci prawo do odwołania wizyty lub zmiany terminu.
 2. Sposób odwołania/zmiany terminu wymaga formy e-mailowej i MUSI zostać dokonany na 24 godziny przed planowaną wizytą. Mail do odwołania: mmmmm@pl

Płatność

 1. Koszt konsultacji on-line to 130zł brutto
 2. Wpłat należy dokonać na wskazany rachunek bankowy + tytuł
 3. Rachunek jest wysyłany w formie elektronicznej na wskazany adres e-mail podczas rejestracji.

Jak przygotować się do rozmowy on-line

 1. Proponuję znaleźć miejsce, które będzie ciche i zapewni komfortową rozmowę. Postaraj się zorganizować to w taki sposób, aby nikt przez 50 minut Ci nie przeszkadzał. Nasi specjaliści traktują konsultację on-line dokładnie w taki sam sposób jakby odbywała się w gabinecie. Dbamy o bezpieczne środowisko, które sprzyja rozmowie na ważne tematy.

Nie trać czasu konsultacji

 1. Sprawdź jakość aktualnego połączenia z internetem
 2. Sprawdź przed konsultacją czy sprzęt działa poprawnie

 

Umów się na spotkanie